loader image

Proko Yapı Endüstrisi

PROKO YAPI ENDÜSTRİSİ İNŞAAT METAL SANAYİ TİCARET LIMITED ŞİRKETİ

FARKLARIMIZ

Proko Yapı Endüstrisi olarak inşaatın yalnızca bir alanında veya aşamasında uzmanlaşan firmaların aksine inşaatı bir bütün olarak ele almaktayız. Projeyi anahtar teslim olarak üstlendiğimizde süreçler arasındaki uyum ve çok çeşitli uygulamalar hakkındaki bilgimizle projeleri, yaratıcı çözümler üreterek kısa sürede, standartların üzerinde bir kaliteyle tamamlamaktayız.
Projelerin bir veya birden çok kısmını üstlendiğimiz projelerde ise inşaatın tümüne hakim olmamızı proje sahibi firmanın faydasına kullanmaktayız. İnşaatın her aşamasının bir önce gelen ve bir sonra gelen süreçlerle uyumlu olarak yürütülmesi proje sahibi açısından önem arz etmektedir. Diğer süreçlere aşina olmayan, tek bir konuda uzmanlaşan firmalar uyumsuz hizmet ve üretim sonucu proje sahibine ciddi zaman ve para kayıplarına yol açabilmektedir. Aynı zamanda farklı uygulamalar konusundaki tecrübemiz de proje bütünlüğü içerisinde sorunsuz bir inşaat süreci yaşanmasına yardımcı olmaktadır. Ahşapla beton, betonla çelik, ahşapla çelik, farklı dış cephe sistemleri, uzay çatı aplikasyonları gibi birçok alandaki tecrübelerimiz hizmet ve üretimlerimizin de bu aplikasyonlarla uyumlu olmasını beraberinde getirmektedir.


Ticari ve Endüstriyel Yapılarda en çok kullanılan malzeme olan çelikle ilgili tüm yapısal parçaların bünyemizdeki imalathanemizde yapılıyor olması süre ve maliyet anlamında firmamızı öne çıkaran bir unsurdur. Proje süresince üretim ve hizmetlerin ne kadarı dışarıdan alınırsa bu süreçler arasında uyumsuzluk ve hata oranları o derecede artmaktadır. Kendi ürettiğimiz çelik elemanların sahada yine kendi ekibimizle montajını gerçekleştirdiğimizden süreç hem hızlı ve sorunsuz hem düşük maliyetli ve kaliteli olmaktadır.
– Avrupa standartlarında üretim
– Zamanında Teslim
– Tecrübeli Teknik Kadro
– Geniş makina parkuru ve ekipmanlar
– Sonuç Odaklı Yaklaşım
– Ekonomik Çözüm

GARANTİLERİMİZ
İşçiliğimiz, projenin bitiminden ve ödemenin yapılmasından sonra, ömür boyu firmamızın garantisi altındadır. Makul ve normal kullanım şartları altında kaynak işlerimiz, ürettiğimiz çelik aksamlar veya tüm süreci firmamız tarafından üstlenen her yapısal eleman “işlev göremez” hale geldiğinde onu kendi tercihimizle tamir ederek veya değiştirerek “iyi hale” getirmeyi taahhüt ediyoruz. Bu garanti Proko tarafından öngörülen veya beklenen şeklin dışında kullanılmış olan ekipman, parça ve elemanlar için geçerli değildir. Proko, hatalı olduğu iddia edilen ürün veya hizmetlerin hatalı olup olmadığını veya yanlış/hatalı kullanılıp kullanılmadığını tespit hakkını saklı tutmaktadır.
Alınan işi veya projeyi imzalı teklifimizde veya siparişte yazdığı şekilde, önceden anlaşılan zaman zarfında tamamlamayı taahhüt ediyoruz. Orijinal teknik şartnamede veya şartlarda yapılan değişiklikler belirlenen işi tamamlama süresini uzatacaktır ve bu ek süre müşteri ve Proko tarafından onaylanacaktır. Zamanında teslim garantisi Proko’nun işi tamamlaması, sahaya erişimi engellendiğinden, tedarikçilerden parça veya hammaddeler sağlanamadığından, ödemelerde aksamalar yaşandığından veya Proko’nun kontrolü dışında gelişen herhangi bir nedenden engellendiği takdirde geçerli değildir.