loader image

Proko Yapı Endüstrisi

PROKO YAPI ENDÜSTRİSİ İNŞAAT METAL SANAYİ TİCARET LIMITED ŞİRKETİ

HAKKIMIZDA

Proko Yapı Endüstrisi olarak beton, çelik, ahşap, vb. her tür malzemeden ve kombinasyonlarından oluşan Endüstriyel ve Ticari Yapılar üzerine uzmanlaşmış bir mühendislik, proje ve taahhüt firmasıyız.

Ticari ve Endüstriyel Yapıların saha etütlerinden proje çizimlerine, statik hesaplarından prefabrike elemanlarının üretilmesine, çevresel düzenlemelerinden yönetim binasının iç dizaynına kadar projenin her aşamasında hizmet vermekteyiz. Ticari ve Endüstriyel binalarının konseptinden tamamlanmasına kadar geçen tüm aşamaları üstlenerek anahtar teslim çözümler üretmekteyiz.
Sektördeki birçok firmanın aksine çelik, betonarme, ahşap vb. birçok kombinasyon içeren yapıları bünyemizde bulunan uzman mühendislerimiz ve ekiplerimiz ile çözerek aplikasyonlarını yapmaktayız.

Ticari ve Endüstriyel yapılarda en yoğun kullanılan malzeme olan çelikle ilgili tüm yapısal elemanlar 1.200 m2 kapalı alan sahip imalathanemizde kendi bünyemizde üretilmektedir. Geniş makine parkurumuz ve teknik personelimiz ile imalathanemizde yapısal elemanlar “sıfır hata” politikası ile üretilmektedir. Bütün teknik ve yapısal hizmetleri bünyesinde barındıran firmamız, bu sayede hataları ve maliyetleri minimuma indirerek, estetik, sağlam, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilen, fonksiyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır.
Proko Yapı Endüstrisi sizlerin destekleri sayesinde hem güvenilirliğini hem de hizmet ve ürün kalitesini daha üst noktalara taşımak amacı ile TS EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerine uygun bir şekilde kendi sistemini oluşturmuştur.

Uluslararası ve yerel standartlar ile mühendislik kuralları doğrultusunda oluşturduğumuz projeler, müşterilerin kalite, zaman ve bütçe taleplerine göre projelendirilir ve yaratıcı çözümler sunularak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulur. Tüm yasal zorunluluklar, çevreye duyarlılık, mimari ve estetik kriterlere önem vererek projelerimizi tamamlamaktayız.

Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan firmamızın yaptığı işler arasında betonarme alt yapı, temel üzerine prefabrik çelik ve çelik taşıyıcı yapı üzerine prefabrik çelik veya çelik makas, uzay kafes çatı sistemleri, konutlar, iş merkezleri, sosyal tesisler, endüstriyel yapılar, depolar, spor kompleksleri vb. tüm ticari ve endüstriyel binalar yer almaktadır.
Ayrıca sürekli olarak gelişim içinde olan organizasyon yapımız ile çağın tüm gerekliliklerini hem donanım hem de yapısal olarak yerine getirmek için sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Profesyonel Yapılar